Penzion Solitary se nachází na Českomoravské vrchovině nedaleko Milovského rybníku u osady Blatiny, v jehož blízkosti se nacházejí turistické trasy pro pěší a cyklisty, jezdecký klub s možností vyzkoušet si pohled z koňského sedla, sklaní útvary k horolezectví např. Devět skal, Malinská skála, Dráteníčky a další, vhodný terén pro paraglisty - začátečníky a v neposlední řadě možnost koupání a rybolovu. Bezprostřední blízkost lesa využijí sběratelé hub a v zimním období lyžaři svahy pro sjezdové lyžování a běžecké tratě.  Součástí penzionu jsou dětská hřiště, sportovní hřiště, dětské atrakce, venkovní ohniště, restaurace s krbem a  zastřešenou zahrádkou, úschovna kol a monitorované parkoviště. Wifi připojení je samozřejmostí.  Autobusová zastávka se nachází cca 200m od penzionu. 

 Poslední volné pokoje na biathlon 
v Novém Městě na Moravě
5.-8.3. 2020
Nocleh

 

         Kapacita 100 lůžek ( 40 lůžek v hlavní budově a 60 lůžek v přilehlých bungalovech) . Klientům jsou k dispozici komfortně zařízené dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a televizí.

Využití

 

        Jídelna, bar, kulečník, restaurace

se zahrádkou, dvě venkovní

hřište, dětský koutek, pískoviště...  

 Samostatně stojící budova vhodná

 k pořádání školení, kurzů, oslav, atd. Foto interiéru naleznete v galerii. 

Benefit

 

        Pro školy , skupiny a obchodní partnery poskytujeme slevy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro individuální kalkulaci.

© 2014 by L.D.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now